Dla uczestników

Szanowni Twórcy,
Serdecznie witamy na XII Festiwalu Filmowym „Offeliada” w Gnieźnie – Pierwszej Stolicy Polski!

Aby Wasz pobyt był jak najprzyjemniejszy i pozostawił same dobre wspomnienia, przygotowaliśmy poniżej kilka ważnych Informacji. Oto i one:

1. Większość wydarzeń Festiwalu odbywa się w Miejskim Ośrodku Kultury, ul Łubieńskiego 11 w Gnieźnie (MOK). Czujcie się tutaj jak u siebie w domu!

2. W holu głównym MOK znajdziecie Biuro Festiwalu. To tam zgłaszajcie się zaraz po Waszym przybyciu do Gniezna. W momencie rejestracji otrzymacie komplet materiałów promocyjnych. Szefem Biura Festiwalowego jest sympatyczna Justyna Czechowska.

3. W tym samym holu głównym MOK znajduje się Tablica Informacyjna, na której możecie przeczytać o wszystkich punktach Programu, a także o wszelkich zmianach i komunikatach. Warto tam co jakiś czas zaglądać!

4. Kontakt z Organizatorami uzyskacie bezpośrednio dzwoniąc do:

a) Justyny Czechowskiej: 697-532-473 (Biuro Festiwalowe, noclegi, posiłki)
b) Wiktora „Szychy” Kolińskiego: 662-233-191 (Pokazy konkursowe, Jury)
c) Piotra „Dyra” Wiśniewskiego (Dyrektor Festiwalu – program, Kwestie Ostateczne): 600-581-144.

5. Noclegi Uczestników mieszczą się w gościnnym Internacie Medycznego Studium Zawodowego, ul. Mieszka I 27, tel. (61) 426-34-09 – uwaga: meldując się prosimy podać hasło „Offeliada”, a wychodząc z Internatu prosimy zostawić klucze w recepcji.

6. Na posiłki zapraszamy w godzinach podanych w Waszych pakietach festiwalowych.

7. Wszystkie seanse filmów konkursowych odbywają się w sali widowiskowej MOK (program i godziny na Tablicy Festiwalowej w holu).

8. UWAGA – specjalnie dla Was mamy niespodziankę: w niedzielę zapraszamy Was na spacer po Gnieźnie z przewodnikiem, który jak mało kto zna historię i tajemnice naszego miasta. Kto chcezatem poznać Gniezno z zupełnie nie-podręcznikowej strony – zapraszamy.
Zbiórka: na Rynku o 12:00.

9. Offeliada to także szereg wydarzeń towarzyszących, w tym i muzycznych, na które bardzo Was zapraszamy. W tym roku w piątek, 16 XI zapraszamy Was do Dobrego Browaru (ul. Grzybowo 34), a w sobotę do Klubu Muzycznego „Młyn” (ul. Roosevelta 50), gdzie będzie można odpocząć po emocjach związanych z pokazami filmowymi.
Tam zwyczajowo kończyć będziemy każdy festiwalowy dzień. Szczególnie zapraszamy do udziału w piątkowym, jutubowym karaoke!

10. Amatorów kawy i herbaty etc. zapraszamy podczas Festiwalu do Pilsner Pubu, która pełni funkcjęKlubu Festiwalowego i mieści się w budynku MOK. Wejście do pubu znajduje się przy Recepcji MOK.

11. Co najważniejsze – po prostu dobrze się bawcie!