Trepko, HAWA i Drukarnia Majorczyk mecenasami 11. „Offeliady”

Podobnie, jak w ubiegłych latach,  „Offeliada” oferuje fanom kina offowego bardzo bogaty program wydarzeń. Jego realizacja nie byłaby możliwa  m.in. bez wsparcia sponsorów – tegorocznymi mecenasami festiwalu są gnieźnieńskie firmy Trepko, HAWA oraz Drukarnia Majorczyk.

Firma Trepko to światowy producent urządzeń pakujących dla przemysłu spożywczego. Może pochwalić się już 70-letnim doświadczeniem, i ugruntowaną pozycją w czołówce najlepszych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją maszyn pakujących. Cieszy się zaufaniem szerokiego grona Klientów w ponad 120 krajach na całym świecie;  jest liderem wśród producentów maszyn pakujących m.in. na Ukrainie i Białorusi, a także w Chorwacji, Serbii, Rumunii, Wielkiej Brytanii, krajach skandynawskich, Ameryce Północnej, Afryce Północnej, a nawet na Bliskim Wschodzie. Dzięki intensywnej sprzedaży marka Trepko znana jest również na rynkach tak wymagających jak Niemcy i Austria oraz Rosja.

Firma HAWA istnieje od 1990 roku. Bardzo szybko zasadniczym obszarem prowadzonej działalności stał się handel paliwami. Realizacja ekspansywnej strategii handlowej, wieloletnie inwestycje między innymi w budowę własnej floty transportowej i rozbudowywanie sieci nowoczesnych stacji paliw oraz sukcesywne pomnażanie kapitału własnego, w kilka lat ugruntowało pozycję firmy na lokalnym rynku paliwowym. Dzięki profesjonalnej i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, wiarygodności biznesowej i stosowaniu nowatorskiej polityki rozwoju, możliwe było przekształcenie struktury firmy w grupę spółek niezależnych kapitałowo. Wyspecjalizowały się one w działalności w obszarach: hurtowej sprzedaży paliw, transportu, sieci stacji paliw oraz hurtowej sprzedaży gazu płynnego i LPG.

 

Drukarnia Majorczyk Spółka z o.o. to nowoczesna firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem. Specjalizuje się w produkcji ulotek, folderów, katalogów, druków reklamowych. Działa na rynku od 1984 roku. Dzięki ciągłemu rozwojowi i doświadczeniu jest w stanie sprostać każdemu powierzonemu zadaniu, począwszy od projektu, po gotowy druk. Doświadczona grupa ludzi oraz nowoczesne maszyny i urządzenia stanowią gwarancję jakości i terminowości zamówienia. Nieprzerwany i długoletni rozwój drukarni w kierunku najnowocześniejszych technologii pozwala zaoferować klientom szeroki asortyment usług.


Przypomnijmy, że wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalu Offeliada jest bezpłatny. Pełen harmonogram już wkrótce będzie dostępny na stronie internetowej www.Offeliada.pl oraz oficjalnym profilu społecznościowym: www.fb.com/OffeliadaGniezno